PureVision 2 (6 lenzen)

€ 26.89
94% beveelt aan
Gratis levering voor dit product!
In voorraad
Geschatte verzenddatum zondag 27.4.
Voeg toe aan bestelling € 8.55 € 7.05
Andere verpakkingen
Gratis levering voor dit product!
€ 26.89
Cadeau ter waarde van maximaal € 10.49 voor bestellingen boven € 85.00

Eigenschappen - PureVision 2 (6 lenzen)

Fabrikant: Bausch and Lomb
BC: 8.60
DIA: 14.00
Verpakkingsgrootte: 6 lenzen
Vervaldatum: 12 maanden en meer
Zuurstofdoorlating: 130 Dk/t
Vervangingsschema: 30 dagen
Water inhoud: 36%
Lensmateriaal: Balafilcon A
Sterktebereik: van -12.00 tot +6.00
UV filter: Nee
Productnaam: PureVision 2
Langdurig of continue draagbaar: Ja
Medisch hulpmiddel: Ja

Beoordelingen

94%
49 van onze klanten bevelen dit product aan Reviews zijn niet geverifieerd.

Comments/vragen (15)

Heeft u een vraag of opmerking?
Lisette Derette

Hallo, Ik wens in één en dezelfde bestelling lenzen voor mezelf en mijn echtgenoot in te geven doch kan niet meer dan 2 sterktes ingeven. Wat moet ik doen ? Mvg,

Reactie melden
Antwoord - info@alensa.be

Beste klant,

Je kan 2 sterktes ingeven door op het knopje 'Kies parameters voor het tweede oog' te clicken.

A

mag ik eens vragen bij mijn vorige levering had ik een gescheurde lens bij de -6.00,zou dit eventueel mogelijk zijn om er 1 extra bij te steken omdat ik van de -7.50 er nog een over heb Alvast bedankt

Reactie melden
Antwoord - info@alensa.be

Beste klant,

Indien u problemen met de lenzen heeft, neem contact met ons op via email info@alensa.be. We zijn bereid om te helpen.

Team Alensa

Kim

Ik heb altijd Pure Vision gedragen. Wat is precies het verschil met Pure Vision 2?

Reactie melden
Antwoord - info@alensa.be

Beste Kim,

PureVision 2 is een vernieuwde versie van de PureVision lenzen. Het basismateriaal van deze twee lenzen is Balafilcon A, een siliconen hydrogel met een watergehalte van 36%. De lenzen zijn bijna hetzelfde behalve de basiscurveparameter en de zuurstofdoorla­atbaarheid. PureVision wordt aangeboden met een basiscurve van 8,3 mm of 8,6 mm, wat betekent dat hier nog keuze tussen is.

Het vermogen om zuurstof door de lens naar uw oog te laten gaan, is 20 tikken hoger in de Purevision 2-lens (130Dk / t). Dit is een aanzienlijke upgrade van de originele PureVision.

Wel willen we hierbij zeggen dat overstappen naar een nieuwe contactlenzen een risico vormt dat de nieuwe soort lenzen de drager niet past. We raden daarom alle klanten aan om eerst een opticien te bezoeken en later, als zij tevreden zijn met de proeflenzen, een bestelling te plaatsen bij Alensa. Wanneer de verzegeling op een doosje is verbroken, kunnen wij vanwege gezondheidsbes­cherming en hygiëne de lenzen niet meer omruilen of terugbetalen.

Patrick Van de Walle

Ik draag deze dag en nacht ongeveer 10dagen dan haal ik ze er een nachtje uit om ze na het ontwaken terug te plaatsen voor 10 dagen.(soms draag ik ze zelfs langere vergeet dat je ze draagt) ik doe enkel s'ochtends en s'avonds een oog druppel in voor voor soft lenzen. De beste lenzen die er zijn voor mezelf dan wel.Een dikke vette 10/10 voor deze lenzen. groeten Patrick

Reactie melden
GK

Behoorlijk teleurgesteld in dit product van Bausch and Lomb. Ik had deze lenzen speciaal gekocht voor mijn gevoelige ogen want het is Hydrogel. De lens is immens stug en droog, helemaal niet comfortabel en kan deze niet langer dan enkele uren inlaten wegens vermoeide en droge ogen.

Reactie melden
Antwoord - info@alensa.be

Beste, Het spijt ons dat deze lenzen voor je niet geschikt zijn. Indien je gevoelige ogen hebt, dan zou het beter zijn om de keuze van de lens met je opticien te bespreken. Hij zal je ogen bekijken en een proefsetje van lenzen voor het uittesten geven.

Angela Maiorano

Goedemiddag, Ik was even aan het kijken op jullie website, maar er is een probleem opgetreden , er werden plots 2 bestellingen geplaats zonder dat ik alles nog heb kunnen nakijken. Bedankt om deze te willen annuleren. Alvast bedankt Groet Angela

Reactie melden
Antwoord - info@alensa.be

Beste Angela, Bedankt voor informatie. We hebben de onbetaalde bestellingen geannuleerd.

Efe Yilmaz

Na jaren de Airoptix-lenzen van Alcon te hebben gedragen nu even overgestapt naar Purevision 2 van B&L. Ben er zeer tevreden van, zowel op vlak van zicht als op vlak van draagcomfort. Zou het zeker aanraden om eens uit te proberen aan de mensen die andere lenzen niet goed verdragen.

Reactie melden
Hetty F.

Beste mensen, zit er een verschil tussen purevision 2 en purevision 2hd? Waarom heeft u de 2hd niet?

Reactie melden
Antwoord - info@alensa.be

Beste Hetty, bedankt voor uw vraag. De fabrikant heeft de naam van PureVision 2HD verandert naar PureVision 2. Het gaat dus om identieke lenzen met identieke eigenschappen, in een verschillende verpakking.

Jens De Win

Ik ben zeer tevreden van deze Purevision 2 hdcontactlenzen

Reactie melden
Gina

Ik kocht deze lenzen op aanraden van mijn oogarts en vind ze zeer goed. Ik zie echt perfect als ik ze draag.

Reactie melden
Lesley van der Burgh

Voor mij zijn er geen betere lenzen. Ik droeg ze vroeger al, probeerde dan een paar andere merken maar steeds kom ik terug naar deze lenzen.

Reactie melden
Pieter Dekker

Een kennis van me adviseerde me deze lenzen, maar ze zijn niet geschikt voor mijn ogen. In het vervolg maar eerst naar oogspecialist.

Reactie melden
Nina

Al 3 jaar draag ik deze lenzen PureVision en nooit betere gehad. alensa.be/ heeft voor mij beste prijs.

Reactie melden
Sander

Tot zover beste prijs voor Purevision 2HD. Zeer tevreden met de service en raad iedereen aan.

Reactie melden
Marie

Prima prijskwaliteit en ook blij verrast met geschenk!

Reactie melden